Partnerzy

Partnerzy Mama Alergika Gotuje - Inunimai

INUNIMAI to międzynarodowa sieć uniwersytetów medycznych i wydziałów podyplomowych studiów medycznych w dziedzinie Alergologii Molekularnej i Immunologii pod patronatem Uniwersytetu Medycznego w Wiedniu. Organizacja ta prowadzi działalność naukową i dydaktyczną wśród lekarzy i pacjentów w wielu krajach Europy i świata. Działalność na terytorium Polski powiązana jest z serią kampanii promujących zagadnienia alergologiczne wśród pacjentów oraz lekarzy.

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej jest największą organizacją pożytku publicznego pomagającą osobom na diecie bezglutenowej, jedyną o zasięgu ogólnopolskim i prowadzącą wszechstronne działania na rzecz polskich bezglutenowców i ich rodzin. Misją Stowarzyszenia jest praca nad tym, aby Polska była krajem przyjaznym osobom na diecie bezglutenowej, co krok po kroku skutecznie realizuje. Każdego dnia Stowarzyszenie pracuje nad zwiększeniem świadomości na temat celiakii, poprawą wykrywalności choroby oraz poprawą jakości życia osób na diecie bezglutenowej w Polsce. Stowarzyszenie jest patronem merytorycznym książek “Mama Alergika Gotuje. Na Wyjątkowe Okazje” oraz “Mama Alergika Gotuje. Z Dziećmi”.

DrukowanieBiokurier.pl to pierwsze polskie czasopismo i portal poświęcone w 100% żywności ekologicznej, zdrowemu stylowi życia i nowościom z ekorynku. Specjalne działy zostały stworzone dla osób aktywnych, turystów kulinarnych oraz alergików. MAG redaguje w nim dział “Z Poradnika Mamy Alergika”.

OrganiczniOrganiczni.eu – blog o tematyce proekologicznej, z informacjami na temat kosmetyków, zdrowego odżywiania, wszelkich produktach z etykietą „eko”, ale poddanymi surowej ocenie pod kątem składu czy sposobu produkcji. A także: subiektywne rankingi, recenzje książek, porady dla alergików i wiele więcej. Autorka blogu Joanna Baranowska jest redaktorką i dziennikarką. Korygowała i redagowała książkę “Mama Alergika Gotuje. Z Dziećmi”.

logo-betterland-drogeriaDrogeria Ekologiczna to nowoczesny sklep ze sprawdzonymi produktami ekologicznymi lub pomagającymi żyć w sposób ekologiczny, zdrowy i oszczędny. To także miejsce ekologicznej inspiracji, motywacji do rozwoju osobistego oraz wprowadzania zmian w środowisku lokalnym. W drogerii Better Land kupisz także książki MAG!