Dołącz do Newslettera MAG

Po kilku próbach i zmianach udało się  w końcu wrócić do momentu, w którym można się ponownie zapisywać do Newslettera MAG.

Oczywiście dotyczy to osób, które dotychczas nie były jeszcze zapisane, albo zapisywały się dawno, dawno temu i nie otrzymywały Newslettera MAG ponieważ nie wyraziły potrzebnej zgody.

Na blogu w prawej kolumnie znajdziesz okienko zapisu, a jak wprowadzisz swoje dane, krok po kroku przejdziesz etap, aż do momentu otrzymania prezentu od MAG i dołączenia do MAGicznej społeczności i miłośników MAGicznej kuchni.

Bardzo prawdopodobne, że okienko zapisu wyskoczyło Ci po wejściu na mój blog. Możesz skorzystać także z tej wersji zapisu.

Nie bez powodu mówię o tym teraz, ponieważ dla subskrybentów MAG przygotowałam Prezent z racji nadchodzącego Dnia Dziecka.

Zapisując się więc w najbliższych dniach do Newslettera MAG, ten prezent otrzymasz.

Czym są te newslettery?

To darmowe treści, takie moje listy do Ciebie, o tym co nowego w świecie MAG, jakie szykuję nowe produkty, przepisy, promocje, co zamierzam itp.

Nie będę wysyłała ich zbyt często, po pierwsze dlatego że nie mam na to aż tyle czasu, bo muszę zajmować się wieloma innymi sprawami, ale także dlatego, żeby nie obciążać Cię nadmiarem informacji, których zapewne każdego dnia dostajesz wiele.

Chcę zadbać jednak o to, żebyś była na bieżąco ze wszystkim co w społeczności MAG ma znaczenie.

Dla każdej z grup moich czytelników, czy to tych na blogu, Facebooku, Instagramie, w MAGicznej Grupie Wsparcia czy właśnie w Newsletterze staram się przekazywać inne informacje.

Najlepiej by było, gdybyś należała do każdej  z tych społeczności, bo wówczas nic już by Cię nie ominęło 🙂

Dla przykładu powiem Ci, że dziś w grupie pojawił się wpis na temat alergii na brzozę, który wyjaśni Ci wiele nurtujących pytań z tego zakresu.

Nie będę przedłużać. Jeśli jeszcze nie zapisałaś się do Newslettera MAG to serdecznie zapraszam.

Wypełnij dwa pola w grafice zapisu i dołącz do Newslettera MAG!

Do zobaczenia!

No Replies to "Dołącz do Newslettera MAG"

    Napisz komentarz

    Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.