Mini Sklep w Apartamencie u MAG

Cieszę się, że pomysł na Mini Sklep w Apartamencie u MAG spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem. Po miesiącu funkcjonowania apartamentu zaczęłam zastanawiać się, nad wprowadzeniem rozwiązania podobnego do mini barów w pokojach hotelowych, ale bardziej przyjaznego i praktycznego.

To rozwiązanie doskonale wpisuje się w moje założenia, aby stworzyć miejsce, do którego rodzice alergików będą przyjeżdżać, by w spokoju odpocząć, oderwać się od codziennych trosk i na chwilę zapomnieć o alergii.

Doposażyłam apartament we wszelkie niezbędne sprzęty i przybory kuchenne, aby wyjazdy z alergikiem już nigdy więcej nie były wyprawą z przepełnionym bagażnikiem.

Teraz pragnę zadbać także o komfort gości zaraz po przyjeździe.

Odwiedzając Apartament u MAG, nie musicie od razu ruszać na zakupy, szukać sklepu z odpowiednią żywnością. Na miejscu znajdziecie podstawowy asortyment, w przystępnej cenie, który po prostu można wyjąć z kuchennej szafki.

Co znajdziecie w Mini Sklepie?

  • napoje roślinne
  • śmietany roślinne
  • mąkę pszenną i orkiszową
  • makarony
  • pomocnicze produkty do gotowania i pieczenia
  • przekąski

oraz w przyszłości artykuły spożywcze umieszczone w Mini Sklepie, na specjalne życzenie gości.

Zadbamy o to, aby Wasze ulubione produkty czekały na Was od razu po przyjeździe. Jeśli jednak zechcesz uzupełnić asortyment apartamentu o inne, ważne dla Ciebie artykuły spożywcze, wystarczy, że poinformujesz nas o tym drogą mailową w odpowiednim terminie przed planowanym przyjazdem, korzystając z płatnej opcji „zakupy na życzenie”.

Za nami dopiero pierwszy sezon funkcjonowania apartamentu. Aktywnie rozmawiamy z naszymi gośćmi, starając się dostosować naszą ofertę do ich oczekiwań.

Projekt na pewno będzie się rozwijał. Jeśli masz ochotę podzielić się swoją opinią lub pomysłem, serdecznie zachęcam do skorzystania z możliwości komentowania tego wpisu.

Zapraszamy do Gdyni!

No Replies to "Mini Sklep w Apartamencie u MAG"

    Napisz komentarz

    Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.