Dieta Przyjazna Planecie

Wierzę, że w każdym z nas jest dobro.

Niezależnie od stylu życia jaki prowadzimy, diet które stosujemy, środowiska w którym żyjemy, każdemu z nas zależy, by żyć ciekawie, cieszyć się zdrowiem, wypoczywać na łonie natury i smacznie jeść.

Czy zatem będąc różni możemy zjednoczyć się w jednym celu?

Naszym domem jest planeta Ziemia – ta, na której żyjemy. Nie wierzę, że jest komukolwiek obojętna. Po prostu zabiegani, zajęci codziennością nie zwracamy uwagi na wiele prostych spraw. Często myślimy zajmę się tym później. A czas ucieka.

Dieta Przyjazna Planecie

Projekt Dieta Przyjazna Planecie powstaje po to, by pokazać Ci, że małymi krokami wspólnie możemy przyczynić się do tego, by wszystkim na tej planecie żyło się lepiej, zdrowiej i spokojniej.

Kiedy słyszysz ograniczenia – możesz się buntować, tak wiele ich jest teraz wokół nas. Nie będziemy Cię do nich namawiać. Nie usłyszysz od nas, że weganizm jest jedynym ratunkiem. Nie będziemy popadać w żadne skrajności.

Chcemy nauczyć Cię świadomych wyborów. Pokażemy jak zmienić niektóre codzienne nawyki. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zdrowej kuchni. Żadne ograniczenia w diecie nie ograniczyły naszej kreatywności. Od lat żyjemy z całymi listami „bez”, ale to nie sprawia, że czujemy się ograniczeni, pozbawieni czegokolwiek czy gorsi.

Poszerzamy nasze horyzonty, otwieramy się na nowe smaki, pokazujemy nowe możliwości. Tego będziemy chcieli nauczyć także Ciebie.

Będziemy poruszać tematy związane z ekologią, zrównoważonym handlem, ochroną klimatu, niemarnowaniem wody, jedzenia, energii.

Razem, krok po kroku, będziemy zaprzyjaźniać się z naszą planetą. Stworzymy dietę, którą pokochasz.

Już dziś odwiedź nasz nowy profil na Facebooku i Instagramie.

Bądź z nami w kontakcie!

Jeśli chcesz przyłączyć się do zespołu DPP zapraszamy.

Napisz do nas na razie na adres: kjankowska26@gmail.com

No Replies to "Dieta Przyjazna Planecie"

    Napisz komentarz

    Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.