eco-corner.pl

Jedna z moich rad, której udzielam w książce „Mama Alergika Gotuje Tradycyjnie” brzmi:

Wybierz się na zakupy

  • Zlokalizuj w najbliższym otoczeniu sklepy ze zdrową, ekologiczną żywnością, bazary, miejsca gdzie przyjeżdżają lokalni rolnicy
  • Wchodząc do supermarketu kieruj się do działu ze zdrową żywnością.
  • Przeraża cię cena tego co teraz kupujesz? To tylko chwilowy szok. Eliminujesz z diety żywność wysokoprzetworzoną więc koszyk zapełniasz mądrze. Kiedy już poznasz smak naturalnej żywności nie zatęsknisz za tym co było. Przekonasz się, że lepiej zjeść ekologiczne mięso dwa razy w tygodniu niż codziennie coś co jest naszpikowane chemią, antybiotykami i hormonami wzrostu.
  • Produkty ekologiczne są coraz łatwiej dostępne. Kupuj w sklepach on-line, jeśli jesteś stałym klientem otrzymasz rabat, zapytaj o niego. Na bazarach możesz się potargować, zamówić towar w większym opakowaniu w korzystniejszej cenie. Istnieją także grupowe zakupy żywności ekologicznej, kooperatywy do których możesz dołączyć. Wiele zamienników kupisz w sklepach z produktami z kuchni świata. Ekologiczne mięso zakupisz od hodowcy, owoce czy warzywa nabędziesz bezpośrednio od rolnika. Rozejrzyj się wśród rodziny, znajomych. Wiele osób uprawia przydomowe ogródki, robi domowe przetwory.

eco-corner.pl

Jeśli chodzi o zakupy online to dziś zachęcam do wypróbowania oferty eco-corner.pl, sklepu z żywnością ekologiczną i dietetyczną.

 

Wszyscy szukamy oszczędności, a patrząc na ceny jakie oferuje eco-corner.pl jesteśmy na dobrej drodze.

Zerknijcie na PROMOCJE.

Uwadze polecam także mleko jaglane za 9,92 zł oraz miód z kwiatów pomarańczy za 19,05 zł

 

Oferta sklepu obejmuje ponad dwa tysiące zdrowych produktów z ekologicznych upraw z różnych stron świata.

Jak zapewnia założycielka sklepu, pani Beata:

„Produkty dobieramy ze szczególną starannością a naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy mówią NIE spożywaniu chemii spożywczej, konserwantów, sztucznych barwników oraz podobnie jak my cenią sobie zdrową dietę i ekologiczny tryb życia. Dla osób ze szczególną dietą polecamy wyroby bez laktozy, bez glutenu, przekąski dla alergików, słodycze bez cukru.”

 

Co jeszcze wyróżnia sklep eco-corner.pl na rynku sklepów ze zdrową żywnością?

„Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do potrzeb naszych klientów, niskimi cenami, bogatą ofertą, sprawdzonymi produktami z wiadomych źródeł, zaangażowaniem i bogatą wiedzą na temat sprzedawanych towarów.”

 

Brzmi profesjonalnie i zachęcająco. Pozostaje nam zajrzeć do sklepu i sprawdzić jak to będzie w praktyce.

Jeśli szukacie jakiegoś konkretnego produktu wystarczy napisać do sklepu na adres sklep@eco-corner.pl, a panie postarają się problem rozwiązać.

 

Współpraca MAG ze sklepami z żywnością ekologiczną daje możliwość tworzenia miejsc, gdzie czytelnicy MAG zakupią to co niezbędne w MAGicznym gotowaniu. Mam wpływ na asortyment w sklepie, a to ułatwia nie tylko moje życie.

 

Współpraca z eco-corner.pl będzie polegała także na wprowadzaniu ciekawych promocji cenowych dla fanów MAG, na organizowaniu konkursów na blogu i Facebooku, w których będzie można wygrać cenne i zdrowe nagrody.

Będę was także informować o nowościach i hitach sklepu.

 

Na początek 5% rabat na pierwsze zakupy w eco-corner.pl.

Składając zamówienie, w miejscu „Kupon rabatowy” wystarczy wpisać MAG i naliczy się 5% upust cenowy.

Kod rabatowy ważny do końca 2015 r.

 

Zapraszam i życzę udanych zakupów

ecocorner_MAG

No Replies to "eco-corner.pl "

    Napisz komentarz

    Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.