MAG Ambasadorką Fundacji Pokonać Alergię

Jako mama alergika stale szukam informacji na temat alergii i atopii. Śledzę nowinki z zakresu medycyny i ciągle mam nadzieję, że zdobędę wiedzę, która pozwoli mojemu synowi pokonać chorobę. 
Jako MAG wyczarowuję posiłki bez alergenów i dzielę się zdobytą wiedzą z moimi czytelnikami. Informuję o konferencjach, wydarzeniach i zdrowym odżywianiu. Uczestniczę w spotkaniach dla alergików, które potem na blogu relacjonuję.
Zakres moich działań ostatnio się rozszerzył o współpracę z Fundacjami, które w swojej misji dążą do zwiększenia świadomości alergików i atopików na temat choroby, wspierają badania i edukują. 
Jedną z takich Fundacji jest Pokonać Alergię. Zostałam ich Ambasadorką. 
Na czym to będzie polegało? Na chwilę obecną nasza współpraca oprze się na szerzeniu wiedzy na temat alergii, wzajemnym wsparciu. Założycielki Fundacji, jak można przeczytać TUTAJ to osoby z medycznym wykształceniem ale także pracujące badawczo nad problematyką alergii i atopii. Na stronach Fundacji umieszczają tylko sprawdzone, poparte naukowo materiały. 
Z Fundacją związani są naukowcy, immunolodzy, lekarze ale również takie osoby jak ja, które na co dzień doświadczyły walki z alergią. 
Misją Fundacji jest pomoc Alergikom. Pokrywa się ona z misją MAG więc postanowiłam wspierać jej działania. Mam nadzieję, że razem zrobimy więcej zwłaszcza w kierunku edukacji w szkołach czy przedszkolach.
Na blogu pojawi się więcej materiałów z cyklu z Poradnika Mamy Alergika. Będę informować swoich czytelników o akcjach i wydarzeniach. 
„Nie samym chlebem żyje człowiek” więc zakładam, że takie materiały będą dla Was wsparciem i wzbudzą żywe zainteresowanie.

Link do strony Fundacji: Pokonać Alergię
Link do strony Fundacji: Pokonać Alergię na Facebooku

No Replies to "MAG Ambasadorką Fundacji Pokonać Alergię"

    Napisz komentarz

    Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.