X Targi Natura Food w Łodzi

Już w ten weekend 13-15.10.2017 r. w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VI edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO.

Jak co roku MAG pojawi się na targach z całym asortymentem MAGicznych książek i koszulek.

Szukajcie mnie zaraz przy wejściu na Halę B, moje roll-upy wskażą drogę.

Podobnie jak w zeszłym roku dzielę stoisko z redakcją czasopisma Biokurier.

 

Tegoroczna edycja to blisko 350 wystawców z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Litwy, Białorusi, Szwecji czy Ukrainy – oferujących szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań, które są znane konsumentom oraz takich, które dopiero co pojawiły się na rynku.

Ekologiczna żywność, ekologiczne produkty codziennego użytku i ekologiczny styl życia na stałe wpisały się w naszą codzienność. Podążanie trendem eko to już nie tylko moda, ale konieczność, wynikająca z idei zrównoważonego rozwoju czy dbałości o zdrowie i środowisko naturalne.

Dlatego Targi to również szereg wydarzeń towarzyszących, skierowanych do miłośników zdrowego stylu życia, pasjonatów gotowania, osób borykających się z problemem alergii, czy też wszystkich, którzy zamierzają podjąć wyzwanie życia w stylu eko.

Warto więc wziąć udział w 2 Ogólnopolskim Spotkaniu Blogerów Kulinarnych, 2 Forum Alergii, pokazach i konkursach kulinarnych w strefie Chwyć byka za rogi, skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji z ekspertami oraz degustować produkty przygotowane przez wystawców.

W tym roku MAGiczne stoisko będzie działać od 10-18:00 w piątek i sobotę.

W niedzielę moich książek szukajcie na partnerskich stoiskach firm Denver Food nr 133 oraz Wydawnictwa Purana.

Zapraszam serdecznie i czekam na Was z pysznymi ciasteczkami.

No Replies to "X Targi Natura Food w Łodzi"

    Napisz komentarz

    Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.