Dlaczego warto kupić e-book 30 przepisów na… CZAS PYLENIA BRZOZY?

Jeżeli zakupiłaś już e-book “30 przepisów na… CZAS PYLENIA BRZOZY, nie musisz czytać tego wpisu dalej.

A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to mam dla Ciebie kilka przydatnych podpowiedzi, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Śmiało mogę powiedzieć, że nie ma takiej drugiej publikacji na rynku, która łączy wiedzę specjalistów na temat alergii na brzozę i inne drzewa oraz zagadnienia dietetyczne, odpowiadając na pytanie..

Co jeść gdy pylą drzewa?

Na 104 stronach e-booka znajdziesz, 33 receptury oraz odnośniki do 60 dodatkowych przepisów:

Czeka na Ciebie także 14 stron merytorycznej wiedzy, skonsultowanej ze specjalistami.

Zebrane w tym e-booku przepisy nie zawierają: mleka, jajek, soi, orzechów, miodu, a 90% z nich także zwykłego cukru.

Wszystkie są bezglutenowe i wegańskie.

Jakie produkty dodatkowo wykluczyłam z przepisów?

Przepisy opracowałam w taki sposób, by wykluczyć z diety te owoce, warzywa i przyprawy, które mogłyby wywołać alergiczne reakcje krzyżowe z pyłkiem brzozy.

Nie znajdziesz więc w tym e-booku takich produktów jak: jabłka, gruszki, wiśnie, czereśnie, śliwki, brzoskwinie, morele, marchew, ziemniaki, pomidory, seler czy strączki.

Uwzględniłam także Wasze prośby i sugestie zawarte w ankietach i w ślad za nimi wyeliminowałam z przepisów także mak, grykę, buraki, słonecznik, wiele przypraw i ziół.

Postanowiłam również pominąć: banany, awokado, kasztany jadalne, kiwi oraz inne owoce niedozwolone przy alergii na lateks.

Co jeszcze znajdziesz w e-booku 30 przepisów na… CZAS PYLENIA BRZOZY?

Pod każdym przepisem umieściłam wskazówki, które pomogą Ci przyrządzić poszczególne potrawy. Łącznie jest ich 99.

Ponadto w e-booku znajdziesz 72 uwagi na temat alergenów krzyżowych oraz 76 porad opracowanych przez dietetyka klinicznego.

Razem otrzymujesz 247 dodatkowych pomocnych podpowiedzi!

Dodatkowo, do przepisów i obszernego materiału merytorycznego na temat alergii na pyłki brzozy i diagnostyki molekularnej, dołączyłam dwie praktyczne listy zakupowe. Mają na celu ułatwienie Ci planowania zakupów, dzięki którym skomponujesz dania oparte o receptury z e-booka oraz te znajdujące się na blogu Mama Alergika Gotuje i w MAGicznych książkach.

Produkty na listach zostały podzielone w taki sposób, aby nie trzeba było krążyć po sklepie w poszukiwaniu każdego z nich. Osobno znajdziesz kasze, ryż czy płatki albo warzywa i owoce. Wystarczy, że wydrukujesz listę, znajdziesz interesujące Cię przepisy i zaznaczysz niezbędne artykuły spożywcze.

Druga, opcjonalna lista zakupów zawiera te produkty, które warto na co dzień mieć w kuchennej szafce alergika.

Niektóre z nich zawierają gluten, dlatego zostały dodatkowo oznaczone. Takie ułatwienie z pewnością przyda się osobom dopiero rozpoczynającym stosowanie bezglutenowej diety.

Podsumowując, oddaję w Twoje ręce cenne kompendium wiedzy na temat alergii na pyłki drzew, ze szczególnym uwzględnieniem uczulenia na pyłki brzozy.

Jednocześnie zdejmuję z Ciebie ciężar komponowania menu alergika na co najmniej 30 dni!

E-book 30 przepisów na... CZAS PYLENIA BRZOZY
E-book 30 przepisów na… CZAS PYLENIA BRZOZY

No Replies to "Dlaczego warto kupić e-book 30 przepisów na... CZAS PYLENIA BRZOZY?"

    Napisz komentarz

    Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.