Jak już wspominałam wczoraj, grudzień to w naszym domu czas imprez i spotkań rodzinnych. Kiedy dla nas przygotowałam szarlotkę i brownie, dla synka zrobiłam kruche ciasto z galaretką i owocami.
W założeniu miałam jeszcze przełożyć je masą budyniową, ale niestety zapomniałam, że budyń na mleku ryżowym gęsty jest tylko kilka minut, potem przybiera postać lejącą i kiedy ostygł do zrobienia masy się już nie nadawał. Spróbuję następnym razem przygotować taką masę na bazie z mleka owsianego lub orkiszowego.
Tymczasem zapraszam i życzę Smacznego
Smaczny Mikołaj
Grudzień to dla mojej rodziny miesiąc spotkań, imprez, prezentów nie tylko z uwagi na Mikołajki czy Święta Bożego Narodzenia, ale także ze względu na Urodziny moich dzieci. Dla mnie to miesiąc przygotowań, zakupów, pieczenia i gotowania, ale narzekam tylko wtedy, gdy nie mogę nadążyć z czasem.
Jedną z imprez urodzinowych mamy już za sobą a raczej dwie, bo na jedną tradycyjnie zapraszamy rodzinę, a w tym roku przyjaciele córki urządzili jej jeszcze imprezę niespodzian...
Karkówka Raczej na Słodko-Słono
Ta karkówka rozpływa się w ustach. Duszę ją tak długo, aż będzie bardzo miękka.
Jej słodko-słony smak przypadł do gustu mojej rodzinie i często gości na naszym stole. Przygotowuję ją także w wersji słodko-pikantnej, ale już nie dla Alergika.
Polecam i życzę Smacznego
Przepis poniżej
Przepis:
CZAS PRZYGOTOWANIA: 15 minut + 2h
CZAS DUSZENIA: 2h
TRUDNOŚĆ: ŚREDNIOTRUDNE
LICZBA PORCJI: 4
Składniki:
4 kotlety karkowe (wieprzowina)
...